Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYE-SEYDİKEMER MESLEK KURULUŞLARI GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU
847 Kişi tarafından okundu
 
 Açıklama

Fethiye'nin sosyal, ekonomik, kültürel sorunlarına duyarlılık göstermek, gündeme taşımak, çözüm önerileri geliştirmek ve çözümüne yönelik kamu kurum ve kuruluşları nezdinde takibini yapmak ve Fethiye’de meslek kuruluşları arasında işbirliğini geliştirerek katılımcı yönetim bilincinin olgunlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla 6 Mart 2014 tarihinde Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Fethiye’deki meslek kuruluşlarının temsilcileri bir araya gelmişlerdir.

Platformun 2016 yılı Haziran ayı toplantısında Seydikemer ilçesinde yer alan meslek kuruluşlarının da platforma dahil olması kararı alınmıştır. Bu kararla birlikte platformun üye sayısı 19'a yükselmiştir.

Çalışma usul ve esaslarını hazırlayarak profesyonel bir yaklaşımla bölgenin sorunlarına çözüm önerileri sunmak ve mutlak faydaya ulaşmak amacıyla çalışan bu platform içerisinde başta odamız olmak üzere, Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi., Esnaf ve Sanatkarlar Odası Fethiye Temsilciliği, Harita Kadastro Mühendisler Odası Fethiye Temsilciliği., İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Temsilciliği, Makine Mühendisleri Odası Fethiye Temsilciliği, Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği, Muğla Barosu Fethiye Temsilciliği, Sabit ve Seyyar Pazar. Ve Manav. Odası, SMMM Odası, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası, TÜRSAB Batı Akdeniz BYK, Fethiye Ziraat Odası, Eczacılar Odası Fethiye Temsilciliği, Elektrik Müh. Odası Fethiye Temsilciliği, Şehir Plancıları Odası Muğla Şubesi, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Seydikemer Ziraat Odası, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası,

Platform, üye meslek odası temsilcilerinin katılımlarıyla her ayın ilk Perşembe günü Odamız ev sahipliğinde toplantılar gerçekleştirilmektedir. Toplantının gündem maddeleri içerisinde Fethiye ve Seydikemer'in öne çıkan sorunları yer alırken çeşitli konular hakkında da görüşler oluşturulmaktadır. 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007