Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
İLK ADIM KREŞ`TEN FTSO ÜYELERİNE %15 İNDİRİM
276 Kişi tarafından okundu 29/06/2018
 
 
 Açıklama

İlk Adım Kreş Anaokulu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve üyelerinin çalışanlarının çocukları için yaptıracakları kayıtlarda liste fiyatı üzerinden %15 indirim uygulayacak.

İlk Adım Kreş ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası arasında Oda üyelerine ve üyelerin çalışanlarına yönelik indirim protokolü imzalandı. 27 Haziran Çarşamba günü yapılan protokol imza törenine Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Erdem, İlk Adım Kreş sahibi Feyza Koç ile Sorumlu Müdür Derya Kaptan katıldı.

Protokole ilişkin bilgi veren İlk Adım Kreş sahibi Feyza Koç, protokolün yalnızca FTSO üyeleri ile sınırlı olmadığını, Oda üyelerinin çalışanlarını da kapsadığını ifade etti. Feyza Koç, Oda üyelerinin ve çalışanlarının çocukları için yaptıracakları kayıtlarda İlk Adım Kreş liste fiyatı üzerinden %15 indirim uygulanacağını belirtti.

Hem Oda üyeleri hem Oda üyelerinin çalışanlarına yönelik indirim imkânı sunan İlk Adım Kreşe teşekkür eden FTSO Başkanı Osman Çıralı, protokolün Oda üyelerine hayırlı olmasını diledi.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007