Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYE ZABITASI’NDAN FTSO’YA ZİYARET
417 Kişi tarafından okundu 07/09/2018
 
 
 Açıklama

Eylül ayının ilk haftasının Zabıta Haftası olması sebebiyle kutlamalar yapan Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yaptıkları kutlamalar kapsamında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Tufan Kaçar zabıta ekipleri ile birlikte 6 Eylül Perşembe günü Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı Yardımcısı Kemal Hıra Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan Meclis Üyesi ve FGB Şirketi Müdürü Selamettin Yılmaz ile bir araya geldi.

Eylül ayının ilk haftasının Zabıta Haftası olarak kutlandığını kaydeden Tufan Kaçar “Bugün ilk olarak Atamızı huzuruna çıktık. Bağlılığımızı bildirdik. Fethiye huzurlu ise bize bayramdır” dedi.

Ziyaretleri için Kaçar’a ve ekibine teşekkür eden FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı Tufan Kaçar ve zabıta ekibinin haftasını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. Zabıtanın şehrin huzurunun sağlanmasında önemli bir etken olduğunu belirten Çıralı Kurban Bayramı süresince ilçede yaşanan yoğunlukta zabıtanın öneminin daha da anlaşıldığını kaydetti. Çıralı Fethiye Belediyesi Zabıta Ekiplerine Kurban Bayramı süresince gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Görüşmede bayram süresince yaşanan yoğunluk ve turizm bölgelerinde zabıtanın önemi üzerine görüşüldü. Fethiye Zabıta Müdürü Tufan Kaçar Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları için hazırlıkların devam ettiğini ifade etti. FTSO Başkanı Osman Çıralı da 2020’da yapılan Dünya Hava Sporları Federasyonu tarafından Babadağ’da yapılacak 5.Dünya Hava Oyunları’nda zabıtaya daha çok görev düşeceğini kaydetti. 2020 yılında yüzlerce sporcunun Babadağ’dan uçmak ve yapılan uçuşları izlemek için geleceğini söyleyen Çıralı Fethiye ve ülkemizin tanıtımı için çok büyük bir fırsat olan bu organizasyonun başarı ile sonuçlanması için Zabıta Ekiplerinin desteğini beklediklerini vurguladı.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007