Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO’DAN BURS ALACAK ÖĞRENCİLER AÇIKLANDI
335 Kişi tarafından okundu 10/10/2018
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasından 2018-2019 Öğretim yılında burs alacak öğrencilerin isimleri açıklandı. Burs alacak öğrencilerin listesi FTSO web sitesinde yayımlandı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl 100 üniversite öğrencisine verilen yükseköğrenim bursu için bu yıl yapılan başvurular arasından burs alacak öğrenciler belli oldu. 375 başvuru içerisinden burs alacak 100 öğrenci oluşturulan komisyon tarafından belirlendi. Komisyon tarafından oluşturulan liste 10 Ekim itibariyle FTSO web sitesinde yayımlanmaya başladı.

FTSO tarafından 2005 yılından bu yana uygulanan yükseköğrenim bursu için bugüne kadar 700 bin liradan fazla kaynak harcandığını kayrıldığını kaydeden FTSO Başkanı Osman Çıralı Oda meclisinde oluşturulan komisyonun başvuruları titizlikle değerlendirdiğinin altını çizdi. Burs komisyonunun değerlendirme kriterleri hakkında bilgi veren Osman Çıralı “Burs komisyonunda kimlerin olacağına meclis üyelerimiz karar verdi. Komisyonumuz titizlikle çalıştı. Başvuruları tek tek araştırdı inceledi” dedi. Başarılı kız ve şehit-gazi yakını olan öğrencilerin öncelikli olduğunu da belirten Çıralı tüm bu koşullar göz önünde bulundurularak yapılan listenin 10 Ekim itibariyle açıklandığını bu aydan itibaren aylık 125 00TL olmak üzere bursların öğrencilerin hesabına yatırılacağını kaydetti.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007