Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
KERAMETTİN YILMAZ’DAN OSMAN ÇIRALI’YA ZİYARET
126 Kişi tarafından okundu 13/09/2018
 
 
 Açıklama

2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde CHP’den Fethiye Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıklayan Eski Ölüdeniz Belediyesi Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret etti.

2019 yılında yapılacak yerel seçimler için çalışmaya başlayan Keramettin Yılmaz, 13 Eylül Perşembe günü Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı ziyaret etti. Keramettin Yılmaz’a FTSO ziyaretinde Fethiye Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Hüseyin Nebioğlu, Funda Gürol ve partili İbrahim Kara eşlik etti. Keramettin Yılmaz, Çıralı ziyareti öncesi FTSO personeli ile de tek tek selamlaştı.

2019 yerel seçimlerinde Fethiye Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisinde aday adayı olduğunu ifade eden Keramettin Yılmaz, Osman Çıralı ile projelerini paylaştı. “Fethiye’nin değişime ihtiyacı var” diyen Yılmaz, CHP’nin bu bölgede güçlü bir tabanının olduğunu vurgu yaptı. Yılmaz, “Siz Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasında bir değişim yaptınız. Biz de bu değişimi yerel yönetimde yaparak devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

Keramettin Yılmaz’a seçim çalışmalarında başarılar dileyen FTSO Başkanı Osman Çıralı, “Seçimler bir rekabetten çok hizmet için bayrak yarışı olarak görülmeli. Kazanan kim olursa olsun biz Fethiye için yapılacak sorumluluk alanımızdaki çalışmalara destek vermeye hazırız. Önemli olan Fethiyemizi bir adım daha ileri götürmek” dedi.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007