Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
KİBELE SANAT EVİ’NDEN FTSO ÜYELERİNE %10 İNDİRİM
391 Kişi tarafından okundu 11/10/2018
 
 
 Açıklama

Kibele Sanat Evi Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve üyelerinin 1.derece yakınlarına yüzde 10 indirimli hizmet verecek.

Kibele Sanat Evi ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası arasında Oda üyelerine ve üyelerin 1.derece yakınlarına yönelik indirim protokolü imzaladı. Protokol imza törenine FTSO Başkanı Osman Çıralı ile Kibele Sanat Evi sahibi Sibel Bayhan katıldı. Yapılan protokolün FTSO üyelerine hayırlı olmasını dileyen Sibel Bayhan Kibele Sanat Evi olarak uzun zamandır Fethiye’de sanatsal faaliyetlerde ve sanat eğitiminde bulunduklarını kaydetti. Geçmişte de FTSO ile işbirliği yaptıklarını ifade eden Sibel Bayhan “FTSO’nun bir projesi için tiyatro oyunu yazıp sergilemiştik. Güzel bir işbirliğine imza atmıştık. Şimdi de kendine zaman ayırmak çocuğuna drama eğitimi aldırarak gelişimine olumlu katkıda bulunmak isteyen FTSO üyeleri için bir işbirliğine imza atıyoruz. Sanatla içiçe zaman geçirmek isteyen FTSO üyelerini bekliyoruz” dedi.

FTSO Başkanı Osman Çıralı da meslek kuruluşlarının üyelerinin iş ve özel hayatlarına olumlu katkı yapacak her hizmetin toplumsal faydaya dönüşeceğini belirtti. Özellikle kış aylarında kapalı mekanlarda aktivitelere katılmak isteyen ve çocuğuna iyi bir uğraş arayan FTSO üyelerinin bu protokolden yararlanabileceğini kaydeden Çıralı Kibele Sanat Evine ve Sibel Bayhan’a teşekkür etti.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007