Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
DP ADAYI KOCADON FTSO`YU ZİYARET ETTİ
123 Kişi tarafından okundu 05/03/2019
 
 
 Açıklama

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon ve DP İlçeTeşkilatı 5 Mart Salı Günü Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

DP Heyetini FTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına vekalet eden Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Başkan Yardımcısı Mete Ay, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Erdem, Fatih Tufan, Ramazan Dim, Şevket Süreyya Gürol ve Emre Başaran karşıladı. Ziyarete Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, Mehmet Kocadon’un eşi Hülya Kocadon, Doğruyol Partisi eski milletvekili Mustafa Dedeoğlu, Demokrat Parti eski il başkanı Erdal Eroğlu ile partililer eşlik etti. 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarete konuşan Mehmet Kocadon neden Demokrat Parti çatısı altında Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu anlattı. Muğla’da büyük bir değişim rüzgarı estiğini ifade eden Kocadon, sivil toplum örgütleri ile beraber hizmet için yola çıktıklarını söyledi. Mehmet Kocadon’a seçim yarışında başarılar dileyen Kemal Hıra, belediye başkan adayları için hazırlanan ve bölgenin çözüm bekleyen sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin dosyayı sundu. 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007