YUNANİSTAN VİZESİ FTSO`DAN ALINABİLECEK
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
YUNANİSTAN VİZESİ FTSO`DAN ALINABİLECEK
1239 Kişi tarafından okundu 14/03/2019
 
 
 Açıklama
 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ve Fethiyeliler Yunanistan vizesi almak için artık İzmir’e gitmek zorunda kalmayacak.

 

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim ve Genel Sekter Vekili Av. Ezgi Kullukçu, 13 Mart Çarşamba günü Yunanistan İzmir Başkonsolosu Argyro Papoulıa’ya ziyaret gerçekleştirdi. İki komşu ülke halkının tarihten gelen kültürel ve sosyal bağlarının sıcaklığı ile samimi bir ortamda geçen ziyarette Osman Çıralı, Başkonsolos Argyro Papoulıa’ya Şükrü Gürel tarafından hazırlanan “Tarihi Fotoğraflarla Fethiye” kitabı ile mübadele öncesi eski Rum köyü olan Kaya Köy’ün yer aldığı bir tablo ve Üzümlü Dastarı hediye etti.

 

FTSO üyelerimizin ve tüm Fethiyelilerin Yunanistan vize işlemlerinin FTSO aracılığıyla İzmir'e gitmeden Fethiye'de yapabilmesi konusundaki, FTSO heyetinin ısrarı sonucunda, Başkonsolos Argyro Papoulıa’dan vize işlemlerinin FTSO’dan alınacak randevu sistemi ile gerçekleştirilmesi hususunda söz alındı.

Böylece FTSO üyeleri ve Fethiyeliler Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'ndan alacakları vize randevusu ile tüm Yunanistan vizesi işlemlerini FTSO bünyesinde gerçekleştirebilecekler. Ayrıntıları önümüzdeki günlerde netleşecek uygulamanın başlangıç tarihi de ayrıca açıklanacak.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007