BAŞKAN ÇIRALI:“SEÇİMSİZ 4.5 YIL İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ”
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
BAŞKAN ÇIRALI:“SEÇİMSİZ 4.5 YIL İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ”
204 Kişi tarafından okundu 02/04/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasi şölenine dönüşen bir seçimi daha geride bıraktık. Yerel seçim sonuçlarının, Fethiyemize, Seydikemerimize, Muğlamıza, tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzde 4,5 yıllık seçimsiz bir dönem var. Beklentimiz bu seçimsiz dönemin en iyi şekilde değerlendirilerek, ekonominin bir numaralı gündem maddesi olması." dedi.

FTSO Başkanı Osman Çıralı 31 Mart yerel seçimlerinin Türkiye’ye yakışır biçimde huzur içinde tamamlandığını ve ülke genelinde seçmenlerin sandığa gittiğini ve vatandaşlık görevlerine yerine getirdiğini belirterek, “Seçim sonuçlarının başta Fethiyemiz ve Muğla olmak üzere ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi. Çıralı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla genelinde, Fethiye ve Seydikemer’de milletimize yakışır bir seçim süreci yaşadık. Halkımızın iradesi ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Dr. Osman Gürün, Fethiye Belediye Başkanı seçilen Alim Karaca, Seydikemer Belediye Başkanı seçilen Yakup Otgöz ile ilçelerimize seçilen belediye başkanlarını kutluyor, hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum. Başta üyelerimiz olmak üzere sandığa giderek, seçimleri demokrasi şölenine çeviren tüm seçmenlerimize Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Halkın iradesinin sandığa yansımasıyla kazananın bölgemiz, ilimiz olacağına inanıyorum. Seçimler geride kaldı, artık zaman birlik beraberlik ve ekonomik zorlukları aşmak için birlikte hareket etme zamanıdır. Son 5 yılda 8 seçim yaşayan Türkiye, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyor. Bu yeni dönem ülke genelinde özellikle ekonomik reformlar açısından iyi değerlendirilmesi gereken bir dönem. İş dünyası olarak beklentimiz bu seçimsiz dönemin en iyi şekilde değerlendirilerek, ekonominin gerek ulusal gerekse yerel bazda bir numaralı gündem maddesi olması.

Yerel bazda; biz bölgemizin ve üyelerimizin sorunlarını, beklentilerini ve çözüm önerilerin seçim sürecinde tüm adaylara ilettik. FTSO olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm kurumlarla uyum içinde çalışma kararlılığı içindeyiz. Belediyelerimizin desteği olmadan Fethiye- Seydikemer Güç Birliği Platformu ile Turizm Konseyi’ndeki çalışmalarımızın sonuca ulaşması mümkün olmaz. Bu açıdan Belediyelerimiz olmaza olmazımız. Biz sorunların el birliği ile çözüme kavuşturmak için işbirliği yapmaya biz hazırız.” 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007