AKREDİTASYON GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI DENETLENDİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
AKREDİTASYON GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI DENETLENDİ
244 Kişi tarafından okundu 11/04/2019
 
 
 Açıklama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Akreditasyon Sistemi’ni 2010 yılından itibaren uygulayan ve 5 yıldızlı Oda olarak hizmet veren Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın akreditasyon sistemi geliştirme çalışmaları denetlendi.

FTSO’nun akreditasyon sistemi uygulamalarıyla ilgili 10 Nisan 2019 tarihinde Türk Loydu denetmeni Berker Telek tarafından ziyaretin açılış toplantısına FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, Akreditasyon Kurulu ve Meclis Üyesi Aydın Ertemli, Genel Sekreter Vekili Av. Ezgi Kullukçu, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Aysun Şanlısoy ile birim sorumlularının katıldı. Açılış toplantısıyla başlayan akreditasyon geliştirme ziyaretinde Türk Loydu Denetçisi Berker Telek, 2019 yılı Kasım-Aralık ayında yapılacak belge yenileme denetimi öncesinde FTSO’nun 2017-2018 yılı faaliyetlerinin akreditasyon standardına uygunluğunu denetleyerek, iyileştirme önerilerini paylaştı. Telek, FTSO’nun yüksek performans gösterdiği alanları üzerinde raporlama yaptı.

Geliştirme ziyareti sonunda 5 yıldızlı hizmet veren FTSO’nun mükemmel performans olarak değerlendirilen uygulamalarının başka odalar tarafından örnek alınabilecek nitelikte olduğunu ortaya konuldu.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007