FETHİYESPOR`A MORAL ZİYARETİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYESPOR`A MORAL ZİYARETİ
702 Kişi tarafından okundu 12/04/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 12 Nisan Cuma günü Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, FTSO Meclis Başkan Yardımcısı ve Fethiye Belediyesi Meclis üyesi Sami Kemik, Fethiyespor eski Başkanlarından İsmail Öztürk ile birlikte Fethiyespor Kulübü Başkanı Mustafa Ferizcan'ı ziyaret etti. 

Fethiyespor'un cumartesi günü  Etimesgut Belediyespor ile oynanacağı maçın çok önemli olduğunu vurgulayan FTSO Başkanı Osman Çıralı, taraftarları tribüne davet etti. Fethiyespor'un ligde kalması dileklerini paylaşan Osman Çıralı, "Fethiyesporumuzun ligte kalması için FTSO olarak Fethiye Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte takımımızın yanındayız. Sıkıntıları birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Yeter ki, Fethiyesporumuz ligde kalsın. Fethiyelilerle birlikte Etimesgut Belediyespor maçında sizin galibiyetinize alkış tutacağız'' diye konuştu. Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

FTSO Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir daha sonra antrenmandaki Fethiyespor'un  futbolcularını ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler ve toplu fotoğraf çektirdiler.
Belediye Başkanı mazbatasını almasının ardından ilk ziyaretini Fethiyespor’a yapan Alim Karaca da burada yaptığı konuşmada, ''Oda başkanlarımız ile birlikte sizlere destek olmaya geldik. Bu ligde kalmamız için ne gerekiyorsa sahada yapmanızı bekliyoruz. Bizler sizlerin arkanızdayız. Sıkıntılarınızı oda başkanlarımızla birlikte öncelikle çözeceğiz. Sizlerden bu maçtan 3 puan bekliyoruz'' dedi. 
 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007