TOBB BAŞKAN YARDIMCISI TAMER KIRAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
TOBB BAŞKAN YARDIMCISI TAMER KIRAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ
649 Kişi tarafından okundu 11/05/2019
 
 
 Açıklama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyarette Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan, FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ve Mete Ay’ın yanı sıra İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Ugan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Kaçar, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Kireçci ve Fethiye'nin eski Kaymakamlarından, İMEAK Deniz Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Karslıoğlu ve FTSO Genel Sekreter Vekili Av. Ezgi Kullukçu katıldı.

2018 yılı Nisan ayında gerçekleşen oda/borsa seçimlerinden sonra FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’ya hayırlı olsun temennisinde bulunan TOBB Başkan Yardımcısı Tamer Kıran, Babadağ Teleferik Projesi’nin bölge ekonomisi için önemine değindi. Kıran, "Fethiye ticaretini ve deniz ticaretini genel olarak değerlendirip, bilgi alıp verdiğimiz bu tarz toplantıların zaman zaman yenileneceğiz" dedi. 

Bölge ekonomisindeki gelişmelerin değerlendirildiği ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrasında FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı nazik ziyaret için Tamer Kıran’a teşekkür etti.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007