SİGORTACILARDAN, BAŞKAN KARACA’YA ZİYARET
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
SİGORTACILARDAN, BAŞKAN KARACA’YA ZİYARET
231 Kişi tarafından okundu 29/05/2019
 
 
 Açıklama

Sigorta Haftası dolayısıyla Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 8 Nolu Sigorta ve Finans Hizmetleri Meslek Komitesi ve grubu üyeleri ile FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Süreyya Gürol, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.  

Her türlü riskin giderek arttığı günümüzde sigorta bilincinin arttırılmasının önemine dikkat çekilen ziyarete FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Süreyya  Gürol ve 8 Nolu Sigorta ve Finans Hizmetleri Meslek Komite Başkan Yardımcısı Ramazan Patat ile Meslek Grubu Üyeleri Ali Yıldırım, Ayhan Çınar ve Sami Kaymakçı katıldı.

Ziyaret sırasında konuşan FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Süreyya Gürol “Hepimiz güçlü ve üreten bir Türkiye’den bahsediyoruz ancak geleceği planlarken riskleri de iyi analiz etmek, başımıza gelebilecek her türlü felaketin ya da olası kayıpların önlemini de almamız gerekmektedir. Bundan dolayı sigortacılık sektörünün çok iyi anlaşılması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da “Sigorta bilincinin toplumumuzda daha fazla yaygınlaşması temennisiyle sigorta acenteleri ile sigorta eksperleri başta olmak üzere tüm sektör çalışanlarının Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sizler Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak vatandaşı bilinçlendirmeyi nasıl kendinize görev edindiyseniz, bizlerin de Belediye olarak bu konuda üstümüze düşeni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.” diye konuştu.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007