FTSO’DA YUNANİSTAN VİZESİ VERİLMESİ İÇİN İLK RANDEVULAR GERÇEKLEŞTİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO’DA YUNANİSTAN VİZESİ VERİLMESİ İÇİN İLK RANDEVULAR GERÇEKLEŞTİ
416 Kişi tarafından okundu 17/06/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) bünyesinde Yunanistan’a vize verilmesi hizmeti 15 Haziran 2019 tarihinde başladı.

FTSO tarafından mobil biyometri  aracılığıyla Yunanistan’a Shengen vizesi verilmesi hizmeti 15 Haziran Cumartesi günü verilen ilk vizelerle start aldı. Randevu sistemi yürütülen hizmet çerçevesinde, FTSO web sitesinde de duyurulan gerekli evrakları doldurarak, vize başvurusunda bulunanlar, 10 Haziran tarihinden itibaren FTSO’yu arayarak 15 Haziran Cumartesi günü için aldıkları randevu saatinde FTSO hizmet binasına gelerek vize işlemlerini tamamladılar.

Fethiyelilerin yoğun ilgi gösterdiği hizmetin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirten FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Yunanistan İzmir Başkonsolosu Argyro Papoulıa’ya, Mart ayında yaptığımız ziyarette şekillenen vize işlemlerinin Odamız aracılığıyla yapılması hizmetini 15 Haziran itibarıyla başlattık. Üyelerimiz ve Fethiyelilerden yoğun ilgi gören hizmetimiz ile birlikte Yunanistan vizesi için artık İzmir’e gitmeye gerek kalmadı. Odamızın yaptığı girişimlerin sonuç vermesi memnuniyet verici. Üyelerimiz ve Fethiyeli hemşehrilerimiz, Yunanistan vizesi başvurularını artık Odamıza yapabiliyor. Odamız bünyesinde Yunanistan vize işlemlerini randevu sistemi ile gerçekleştiriyoruz. Vize ofisi yetkilileri Odamıza geliyor ve randevu saatinde vize işlemlerini gerçekleştiriyor. İkinci randevu tarihi olarak 29 Haziran 2019 tarihi belirlendi. Yunanistan’a Shengen Vizesi almak isteyenler FTSO web sitesi üzerinden yayınlanan vize evraklarını eksiksiz bir şekilde doldurup, 29 Haziran 2019 öncesi Odamızdan randevu almaları gerekiyor.” diye konuştu.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007