8 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİNİN KAHVALTILI BULUŞMASI
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
8 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİNİN KAHVALTILI BULUŞMASI
316 Kişi tarafından okundu 21/06/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 8 Nolu Sigorta ve Finans Hizmetleri Meslek Grubu üyeleri kahvaltıda buluştu. Reis Restaurant & Cafe'da düzenlenen kahvaltıya FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri S. Şevket Gürol, Ramazan Dim, Emre Başaran, Fatih Tufan, 8 Nolu Sigorta ve Finans Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Fadıl Ardıç, Komite Başkan Yardımcısı Ramazan Patat, Komite Üyesi Mehmet Döver Hakan Karayaka ve meslek grubu üyeleri katıldı.

Katılım sayısının yoğun olduğu ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada, meslek grubu üyeleri, meslek gurubu çalışmalarını ve sektörel sorunları değerlendirdiler. FTSO Başkanı Osman Çıralı kahvaltı sırasında yaptığı konuşmada “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak kahvaltıları meslek gurubu üyelerini, komiteleri ve Odamız Yönetim Kurulunu bir araya getirmek ve buradan çıkabilecek yeni proje ve fikirleri ivedilikle tartışabilmek için yapıyoruz. Dolayısıyla bu tarz etkinliklere sadece sosyal bir buluşma ortamı gibi bakılmamalı, Fethiye’miz ve Odamızı nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz konularının tartışılabildiği ve sizlerin sorunlarını, öneri ve şikâyetlerini alabildiğimiz etkinlikler olmalıdır.” dedi.

FTSO Başkanı Osman Çıralı’nın konuşmasının ardından söz alan meslek komitesi temsilcileri sektöre ve komite çalışmalarına ilişkin bilgi aktardılar.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007