FETHİYESPOR YÖNETİMİ FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYESPOR YÖNETİMİ FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ
225 Kişi tarafından okundu 02/07/2019
 
 
 Açıklama

Yeni sezon öncesi bir taraftan transfer çalışmaları yapan diğer yandan Beldemizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek fikir alış verişi yapan Fethiyespor heyeti Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret etti.

Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı, Fethiyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İsmail Öztürk, Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Ural ve Osman Yiğit tarafından gerçekleştirilen ziyaret heyetini Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Meclis Başkan Yardımcıları Nurettin Metin Sevinç, Sami Kemik ve Meclis Üyesi Mustafa Özkaya karşıladı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meğri toplantı salonunda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı,” Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının geçmişte olduğu gibi bugünde yanımızda olacağı inancı içerisindeyiz. Biz zaten aynı ailenin birer ferdi olarak Fethiye’mize hizmet ediyoruz. Bu hizmetler kapsamında yeni sezon öncesi sizlerin de görüş ve önerilerini almak için ziyaret etmek istedik” dedi. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ise “ Esat Başkanıma sonuna kadar katılıyorum. Bizler aynı ailenin çocuklarıyız. Nitekim bizim yöneticilerimizin birçoğu aynı zamanda Fethiyespor Kulübü Yönetim Kurulunda görev almaktadırlar. Bizler omuzumuzdaki yükün farkında olan ve ailesi için çalışmayı görev bilen insanlarız. Her şey daha yaşanabilir bir Fethiye için. Bu kapsamda Fethiye için el ele verip, sorumlulukları ve görevlerimizi yerine getirerek çalışmalarımıza devam etmeliyiz” dedi. Sözlerini Geçmişte olduğu gibi bugünde Fethiyespor Kulübüne olan desteklerimizi devam ettireceğiz.” diyerek tamamladı. Ziyaret Fethiyespor Kulübü’nün başarıları için neler yapılabileceğinin konusunda fikir alış verişlerinde bulunulmasıyla sona erdi.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007