2 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTULAR
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
2 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTULAR
807 Kişi tarafından okundu 09/07/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret Ve Sanayi Odası Ve 2 Nolu Tarım, Hayvancılık Su Ürünleri Ticareti İle Zirai İlaç Meslek Komitesi Ovacık’ta Karacabey Restoran’da kahvaltıda buluştu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Mete Ay, Yönetim Kurulu Sayman Üye İbrahim Erdem, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan, Ramazan Dim, Şevket S. Gürol ve 2 Nolu Tarım, Hayvancılık Su Ürünleri Ticareti ile Zirai İlaç Meslek Komitesi Başkanı Atabey Şahin, Başkan Yardımcısı Yusuf Dikici, Ahmet Gürsu Özdemir, Komite Üyeleri Erdoğan Erenoğlu, Kerim Aslan ve Meslek Grubu üyeleri katıldı.

Yoğun bir katılımla samimi bir ortamda gerçekleştirilen organizasyonda meslek grubu üyeleri sektörleri ve içinde bulundukları sosyo-ekonomik gelişmeleri birbirileri ile paylaşma imkânı buldular.

Kahvaltı sırasında konuşma yapan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı “Odamız meslek komitelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlik beraberlik ruhunu canlandırdık. Birlikte çalışıyor birlikte üretiyoruz. Komitelerimiz aracılığıyla meslek gruplarından gelen görüş ve önerileri dikkatle değerlendiriyoruz. Bu öneriler ve talepleriniz tek tek Yönetim Kurulumuz tarafından inceleniyor, yapılması gerekenler için derhal harekete geçiyoruz. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası birbirinden farklı meslek gruplarını seçmiş bir ailenin fertleri gibi hep aynı gaye için çalışıyor. Daha yaşanabilir, ekonomik açıdan daha güçlü bir Fethiye. İşte biz Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm aile fertlerimiz bu hedef çerçevesinde birleştik. Sizlerde bu ailenin birer üyesi olarak bizlere eksiklerinizi, taleplerinizi ve önerilerinizi iletirseniz daha da başarılı olabiliriz. ” diyerek sözlerini tamamladı.  

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007