11 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağılığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Hukuki Danışmanlık
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
11 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
433 Kişi tarafından okundu 18/07/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 11 Nolu Kuyum, Tekstil ve Ayakkabı Toptan ve Perakende Ticareti Meslek Grubu üyeleri kahvaltıda buluştu.

Karacabey Restoran’da düzenlenen kahvaltılı buluşmaya, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası  (FTSO) Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevket Süreyya Gürol, Ramazan Dim, Halil İbrahim Öztürk, Fatih Tufan, 11 Nolu Kuyum, Tekstil ve Ayakkabı Toptan ve Perakende Ticareti Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Köse, Komite Başkan Yardımcısı Ayfer Kıvrak, Komite Üyeleri Mustafa Özkaya, Mustafa Demirhan, Kemal Divrik ile meslek grubu üyeleri katıldı.

Yoğun katılımla samimi bir ortamda gerçekleştirilen organizasyonda meslek grubu üyeleri sektörün sorunlarını değerlendirme imkanı buldu. Kahvaltılı buluşmada konuşan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı “Odamız, meslek komitelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ile bu buluşmalara büyük önem veriyoruz ve sizlerle sık sık bir araya gelerek birlik ve beraberlik içinde hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Komitelerimiz aracılığıyla meslek gruplarımızdan gelen görüş ve öneriler çerçevesinde hizmetlerimize yön veriyor, sorunların çözümü için gerekli mercilerle görüşmeler yapıyoruz. 11 Nolu meslek grubu üyelerimizin büyük çoğunluğunu paspaturda işyeri var. İşlerimizin daha iyi olması için minibüslerin paspatura kadar gitmesi yönündeki taleplerinizi biliyoruz. Çarşıdaki bir başka sorun da otopark sorunu. Bu konuların takipçisiyiz.  Sorunlarınızın ve taleplerinizin ele alındığı öneri ve şikâyetlerinizi bize iletebildiğiniz etkinliklerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.  

Meslek komitesi üyelerinin de söz aldığı buluşmada aynı zamanda komite üyesi olan Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Odanın, üyelerin sorunlarının çözümü için var olduğunu üyelerin sorunlarının Oda’ya taşınmasında meslek komitesi üyelerine önemli bir görev düştüğünü söyledi. 11 Nolu Kuyum, Tekstil ve Ayakkabı Toptan ve Perakende Ticareti Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Köse, Komite Başkan Yardımcısı Ayfer Kıvrak, Komite Üyeleri Mustafa Özkaya, Fatih Tufan, Mustafa Demirhan, Kemal Divrik de söz alarak kendilerini tanıtarak görüşlerini paylaştılar.  

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007