FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI MUĞLA ODALARI VE BORSASI ORTAK TOPLANTISINA KATILDI
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağılığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Hukuki Danışmanlık
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI MUĞLA ODALARI VE BORSASI ORTAK TOPLANTISINA KATILDI
267 Kişi tarafından okundu 27/07/2019
 
 
 Açıklama
Milas Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde 26 Temmuz Cuma günü gerçekleşen Muğla Odaları ve Borsası Müşterek Toplantısına FTSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim ve Genel Sekreter Ezgi Kullukçu katıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’ne bağlı Muğla Odaları, Borsası ve Deniz Ticaret Odaları, Odalar Ortak Toplantısına, CHP Milletvekilleri Süleyman Girgin ve Suat Özcan ile İYİ Parti Milletvekili Metin Ergun başta olmak üzere Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Marmaris Ticaret Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odalarının Başkanları ve yöneticileri ile Muğla İli Odaları ve Borsası Akademik Danışmanı Serkan Dirlik katıldı. Toplantıda Muğla’nın ortak sorunları ve çözüm önerileri görüşülerek görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda konuşan FTSO Başkanı Osman Çıralı Fethiye’nin acil çözüm bekleyen sorunlarını çözüm önerileri ile birlikte dile getirdi. 
 
Çıralı, toplantıda FTSO tarafından Fethiye’nin önemli sorunlarına ilişkin hazırlanan kapsamlı raporu milletvekillerine takdim etti.
Muğla ili Milletvekillerinin de katılımı ile çok güzel bir atmosferde gerçekleşen toplantıda katılımcılar bu tarz organizasyonlar sırasında aldıkları bilgilerin ardından belirleyecekleri hareket planlarının bölgenin tanıtımı, ekonomisini ve refahını arttıracak gelişmeler sağlayacağı konusunda hem fikir olduklarını ifade ettiler.
 
FTSO Başkanı Osman Çıralı, Toplantıda Fethiye Körfezinde yaşanan kirlilik sorunu başta olmak üzere, konaklama sektöründe yaşanan KDV Sorunu,
Fethiye Üniversitesi’nin kurulması,  Kayaköyünün turizme kazandırılması ile Ölüdeniz Kumburnunda yaşanan trafik sıkışıklığı problemini katılımcıların dikkatine sunarak, bu konularda hazırlanan raporu sundu.
 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007