TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZER MATLI, FTSO’YU ZİYARET ETTİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağılığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Hukuki Danışmanlık
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZER MATLI, FTSO’YU ZİYARET ETTİ
272 Kişi tarafından okundu 05/08/2019
 
 
 Açıklama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, 5 Ağustos Pazartesi günü Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcıları Mete Ay ve Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan ile FTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu tarafından karşılanan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, ziyarette TOBB’un büyük bir aile olduğuna dikkat çekti. Özer Matlı, “Fethiye’ye tatil amacıyla geldim ancak her tatilde olduğu gibi aile üyelerimiz olan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret etmek istedim. TOBB olarak biz bir büyük bir aileyiz ve bayramlarda ya da tatillerde nasıl aile üyelerimizi ziyaret ediyorsak biz de TOBB ailesinin üyeleri olarak birbirimizi de ziyaret etmeliyiz düşüncesi içerisindeyim.” diye konuştu.

“FTSO üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor”

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerini yakinen takip ettiğini vurgulayan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı,  “Son dönemde özellikle sosyal medya ve basında faaliyetleriniz oldukça artmış durumda. Sizleri yakinen takip ediyor ve memnuniyetle gözlemliyorum. Bizler TOBB camiası olarak ticaret yapan her üyemizin görüşüne saygı duymak zorundayız dolayısıyla yaptığımız her açıklamanın üyelerimizin geneline uygun olarak yapılması gerekir. Bu konuda Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini söylemekten mutluluk duyarım” dedi. FTSO Başkanı Osman Çıralı da, Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı’ya teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

Ekonomideki gelişmeler de değerlendirildi

Son günlerde yaşanan ekonomik ve finansal hareketler ile kredi faizlerinin düşmesi ile inşaat sektörünün son durumunun da ele alındığı ziyarette TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, “Fethiye, son geldiğimden bu yana oldukça büyümüş. Bu durum özellikle inşaat sektöründe hizmet veren üyelerimizin aktif olarak çalıştığı hissiyatını doğurdu. Sizlerin bu konu hakkında görüşlerini merak ediyorum” şeklinde konuştu. Konuyla ilgili söz alan ve görüşlerini paylaşan FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan şunları söyledi: “Özellikle son bir haftadır kredi faizlerinin düşmesi inşaat sektöründeki satışların artmasına yardımcı oldu. İnşaat sektörü tek başına 13 sektöre finans ve yatırım desteği sağlayan ve bu dinamikleri etkili bir şekilde ekonomiye yansıtan bir sektör.”

Ziyarette daha sonra FTSO Başkanı Osman Çıralı, Oda adına TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı’ya günün anısına hediye takdim ederken, Matlı da Çıralı’ya Bursa ipeğinden yapılmış Atatürk portresi hediye etti.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007