TURİZM KONSEYİ KOYLARDAKİ YAPILAŞMAYI GÖRÜŞTÜ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağılığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Hukuki Danışmanlık
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
TURİZM KONSEYİ KOYLARDAKİ YAPILAŞMAYI GÖRÜŞTÜ
290 Kişi tarafından okundu 07/08/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın sekretaryasını ve ev sahipliğini yaptığı Fethiye Turizm Konseyi’nin Ağustos ayı toplantısında koylardaki yapılaşma, körfez kirliliği ve alg patlaması ile EMITT 2020 ve Travel Turkey fuarları ele alındı.

Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’nin başkanlığında 7 Ağustos Çarşamba günü FTSO Meğri Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Muğla Büyükşehir Belediyesi adına Erdi Filiz, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı,  FETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal, YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Orçun Songur, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, Turizm Danışma Bürosu Yetkilisi Güler Uymaz, SKAL Fethiye Derneği Başkanı Uğur Serindağ, Fethiye Güç Birliği Şirketi ardına Selamettin Yılmaz,  DTO Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet S. Ekici, Ölüdeniz Turizm Kooperatifi adına Musa Ünsal ile FTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu katıldı.

Uydu görüntüleri incelendi

Toplantıda, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Sıtkı Eskici,  Hamam koyu, Küçük Sarsala, Sıralıbük gibi Fethiye ve civarı koylarda yapılaşmaya ilişkin uydu görüntülerinin de yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi. Fethiye Turizm Danışma Bürosu’ndan Güler Uymaz konuyla ilgili Müze Müdürlüğü ve Anıtlar Yüksek Kurulu’na yazı yazılarak girişimde bulunulabileceğini kaydetti.

Konsey toplantısında körfez kirliliği ve alg patlamasıyla ilgili alınan tedbirler ve bundan sonraki aşamada neler yapılabileceği de değerlendirildi.

Travel Turkey Turizm Fuarı ile EMITT 2020’ye hazırlıkların ve katılımın da ele alındığı konsey toplantısında, bölgede düzenlenen fuar, festival ve etkinliklerin yer alacağı ortak takvim oluşturulması konusunda görüş birliğine varıldı.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007