BÜYÜK SAMANLIK`TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ ETKİNLİĞİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
BÜYÜK SAMANLIK`TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ ETKİNLİĞİ
332 Kişi tarafından okundu 29/08/2019
 
 
 Açıklama

Adalet Bakanlığı’na bağlı Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün Büyük Samanlık koyunda gerçekleştirdiği çevre temizlik etkinliğine Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Cumhuriyet Baş Savcısı Kurtca Eker, Fethiye İl Gençlik Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Aksu ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başaran katıldı.

Adalet Bakanlığı’nca Türkiye genelinde denetimli serbestlik infaz uygulamalarından kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılma diğer adıyla kamu hizmeti cezası kapsamında piknik alanları, yeşil alanlar ve mesire alanları gibi uygun görülen yerlerde temizlik çalışmalarının gerçekleştirilmesi kapsamında yapılan çevre temizlik etkinliği bu yıl 26 Ağustos tarihinde Aksazlar ve Büyük Samanlık koyları arasındaki yol güzergahı arasında başladı ve 29 Ağustos Perşembe günü Büyük Samanlık koyunun temizlenmesi ile tamamlandı. İlçe protokolünün de hazır bulunduğu etkinliğe katılanlar toplanan çöplerin çöp arabasına konmasına yardımcı oldular.

Keyifli ve samimi bir atmosferde gerçekleşen etkinlik, temizlik çalışmalarına vatandaşların da sahip çıkması ve doğanın korunması dilekleriyle son buldu.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007