İHALE DUYURUSU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
İHALE DUYURUSU
738 Kişi tarafından okundu 04/09/2019
 
 Ek Dosyalar
İhale Duyurusu İndir
 
 Açıklama

Muğla Teknopark AŞ’ye ait Muğla ili, Menteşe ilçesi, Karabağlar Mahallesi Sınırları içerisinde bulunan Muğla Teknopark İdari Bina,-Kuluçka Merkezi, Trafo Binası, Sarnıç Binası Araç ve yaya giriş binası İnce İnşaat – Mekanik - Elektrik imalatları ile kısmi çevre ve alt yapı inşaatı işleri Davet Usulü – Pazarlık (Açık Eksiltme) usulü ile ihaleye verilecektir.

Söz konusu ihale, Menteşe/Muğla adresinde yapılacak olup, Muğla Teknopark İdari Bina, Kuluçka Merkezi, Trafo Binası, Sarnıç Binası Araç ve yaya giriş binası İnce İnşaat – Mekanik - Elektrik işlerinin uygulama proje ve mahal listelerinde belirtilen imalatlara uygun olarak anahtar teslimi götürü bedel ile yapılacaktır.

Tekliflerin sunulacağı adres: Muğla Sıtkı Koçman Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü, Araştırma Laboratuvarı Merkezi (ALM) Kötekli Kampüsü PK. 48000 Menteşe/Muğla ‘dır.

İhalenin yapılacağı adres: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ALM Toplantı Salonu, İhale (son teklif verme) tarihi 19.09.2019 , İhale (son teklif verme) saati: 15:00 ‘dir.

İhale dokümanı satış bedeli (varsa vergi dahil): 500,00 TRY (Türk Lirası) (Beş Yüz Türk Lirası), İsteklinin cirosunun teklif ettiği bedelin % 25'inden, taahhüt altında devam eden yapım işlerinin gerçekleştirilen kısmının veya bitirilen yapım işlerinin parasal tutarının ise teklif ettiği bedelin % 15'inden az olmaması gerekir. Bununla birlikte, teklif fiyatından bağımsız olarak, isteklinin cirosunun en az 3.000.000,00 TRY (Üç Milyon Türk Lirası) olması gerekir.

İhale dokümanının satın alınabileceği yer: Muğla Sıtkı Koçman Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü, Araştırma Laboratuvarı Merkezi (ALM) Kötekli Kampüsü PK. 48000 Menteşe/Muğla

Bu kriterleri ihalenin yapıldığı yıldan önceki yıl için sağlayamayanlar, ihalenin yapıldığı yıldan önceki yıldan başlamak üzere birbirini takip eden son altı yıla kadarki belgelerini sunabilirler. Bu ihale kapsamında; tamamlama, onarım, sondaj, güçlendirme, montaj  işleri vb. yapım işlerine ait iş deneyim belgeleri benzer iş olarak kabul edilmeyecektir.

Bu ihalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif, teklif edilen fiyatların en düşük olanıdır.

Yeterliliği tespit edilen istekliler ile sözlü olarak açık eksiltme yapılmak suretiyle fiyat üzerinden pazarlık yapılacaktır.

 

Yapılan değerlendirme sonucunda ihale komisyonu tarafından ihale, ekonomik açıdan en avantajlı teklifi veren istekli üzerinde bırakılır. Ancak, İhale Komisyonu ihaleyi dilediği istekliye vermeye ya da iptal etmeye yetkilidir.

İhale ile ilgilenen üyelerimiz İhale dokümanını Muğla Sıtkı Koçman Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü’nden satın alabilirler.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007