FTSO’DAN ÜYELERİ İÇİN BİR İNDİRİM PROTOKOLÜ DAHA
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO’DAN ÜYELERİ İÇİN BİR İNDİRİM PROTOKOLÜ DAHA
288 Kişi tarafından okundu 06/09/2019
 
 
 Açıklama

Karayolu taşımacılığı yapan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, Özdemir SRC Psikoteknik Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri’nin, yasal zorunluluk olan ÜDY (üst düzey yönetici) ve ODY (orta düzey yönetici) belgeleri eğitim ücretlerinden %15 indirimli yararlanabilecekler. FTSO ile Özdemirler SRC arasında imzalanan indirim protokolü 1 yıl süreyle geçerli olacak.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile Özdemir SRC Psikoteknik Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Limited Şirketi arasında 6 Eylül 2019 Cuma günü indirim protokolü imzalandı. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile Özdemir SRC Psikoteknik Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Şirketi yöneticisi Esma Özdemir tarafından imzalanan protokole göre, Karayolu taşımacılığı yapan FTSO üyeleri, üyelerin çalışanlarına Özdemir SRC Psikoteknik tarafından verilen SRC belgesi eğitimleri yüzde 15 indirim uygulanacak. Protokol kapsamında, SRC Psikoteknik, Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında faaliyet gösteren bir gerçek veya tüzel kişiliğin veya buna ait bağımsız bir birimin taşımacılık faaliyetlerini yürüten Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyesi firmaların üst düzey ve orta düzey yöneticilerinin alması gereken ÜDY (üst düzey yönetici) ve ODY (orta düzey yönetici) belgeleri için verilen eğitim ücretlerinde  %15 indirim uygulanacak.

SRC belgesinin, 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu’na göre karayolu taşımacılığında yük ve yolcu taşıyan araç sahiplerinin almakla yükümlü oldukları mesleki yeterlilik belgesi olduğunu vurgulayan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, protokolün FTSO üyelerine hayırlı olmasını diledi.

SRC Psikoteknik Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Şirketi’nin yöneticisi Esma Özdemir de Ekim ayında Fethiye’de yapılacak olan ODY ve ÜDY eğitimleri için son kayıt tarihinin 15 Eylül olduğunu hatırlattı.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007