TÜRK DİLİ KONUŞAN DEVLETLER İŞ FORUMU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
TÜRK DİLİ KONUŞAN DEVLETLER İŞ FORUMU
580 Kişi tarafından okundu 09/10/2019
 
 
 Açıklama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen yazıda, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Keneşi) bünyesinde, Türk Ticaret ve Sanayi Odası(TTSO) kurulmuş olduğu ve Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu TTSO’ nun ilk Başkanı seçildiği belirtilmiştir.

14 Ekim 2019 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, Türk Keneşi 7.Liderler Zirvesi Kapsamında, Türk Dili Konuşan Devletler İş Forumu düzenlenecektir. Foruma Türk Keneşi, TTSO, Azerbaycan İşverenler Konfederasyonu, Birliğimiz katılımları ile Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Macaristan iş insanlarının katılımı da beklenmektedir.

Bu kapsamda, TOBB tarafından söz konusu foruma katılmak üzere 13-14 Ekim 2019 tarihlerinde Özel Sektör Heyeti Ziyaret Programı düzenlenmesi öngörülmektedir. Ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin konaklama, uçak, transferler, yemek vb organizasyon giderlerini karşılamak üzere, TOBB tarafından görevlendirilen GOLDENBAY TURİZM YATIRIMLARI A.Ş’ nin Türkiye İş Bankası Şişli Ticari Şubesi, TR10 0006 4000 0011 3980 0311 76 IBAN numaralı Türk Lirası hesabına 6.000,- Türk Lirası ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir. Ödeme açıklama kısmına “13-14 Ekim Azerbaycan Ziyareti Katılım Ücreti” yazılması gerekmektedir.

Katılım bedeli kesinleşmesine takiben, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan talep edilecektir.

Firma temsilcilerinin azerbaycan.tobb.org.tr adresinde başvuru formunu doldurduktan sonra “.jpeg” formatında bir fotoğraf ve pasaportun renkli kısmı ile ödeme yaptıklarına dair dekontu [email protected] adresine en geç 11 Ekim 2019 Cuma günü saat 12.00’ye kadar iletmeleri gerekmektedir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007