FTSO 13 NOLU MESLEK GRUBU KAHVALTIDA BULUŞTU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO 13 NOLU MESLEK GRUBU KAHVALTIDA BULUŞTU
731 Kişi tarafından okundu 09/10/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 13 Nolu emlak, eğitim, sağlık ve sportif faaliyetler meslek grubu üyeleri, 9 Ekim Çarşamba günü Karacabey Restoran’da düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve 13 Nolu Komite Üyesi İbrahim Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevket Süreyya Gürol, Ramazan Dim, Fatih Tufan, Emre Başaran, 13 Nolu Emlak, Eğitim, Sağlık ve Sportif Faaliyetler Komitesi Başkanı Zeynep Özge Cevizci, Komite Üyeleri Akif Milaslıoğlu, Salih Dündar, Doğukan Toydemir ile meslek grubu üyeleri katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltılı buluşmada meslek grubu üyeleri sektörlerinin sorunlarını değerlendirme imkanı buldu. Organizasyonda konuşan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Meslek komitelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar çok verimli geçiyor. Meslek gurubu üyelerimiz ile bir araya gelerek sorunları ve çözüm önerilerinizi alıyoruz. 13 Nolu meslek grubu birden fazla sektörden emlak, eğitim, sağlık ve spor sektöründeki üyelerimizden oluşuyor. Sizlerden gelen görüş ve öneriler bizlere ışık tutuyor. Bizleri aşan sorunları çözüm için gerekli mercilere taşıyoruz.” dedi. Çıralı konuşmasında daha sonra Odanın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.   

Komitesi Başkanı Zeynep Özge Cevizci, Komite Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Uyar,  Komite Üyeleri Akif Milaslıoğlu, Salih Dündar, Doğukan Toydemir de söz alarak, meslek grubu üyelerine kendilerini tanıttı ve görüşlerini paylaştılar. 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007