BİR MESLEK BİR UMUT OLDU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
BİR MESLEK BİR UMUT OLDU
591 Kişi tarafından okundu 15/10/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Kaymakamlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Fethiye Ticaret Odası ve Sanayi Odası, Milli Eğitim ile Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen “Bir Meslek Bir Umut Projesi” başarıyla devam ediyor. Proje kapsamında pastacılık eğitimi alan hükümlülerin yaptığı pastalar, proje paydaşı Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine ve personeline ikram edildi.

Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Aksu başkanlığında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden heyet,  FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Dim, Emre Başaran,  Meclis Üyeleri Mustafa Özkaya, Aydın Ertemli, Muhammet Kökten ve FTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu ile bir araya geldi. Ziyarette konuşan Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Aksu, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlülerin meslek edinmelerini amaçlayan “Bir Meslek Bir Umut Projesi”ne verdikleri destek dolayısıyla FTSO yönetimine teşekkür etti. FTSO Başkanı Osman Çıralı da projenin başarıyla yürütülmesinden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra FTSO’nun da proje paydaşı olduğu ve destek verdiği “Bir Meslek Bir Umut” projesi kapsamında açılan pastacılık kursuna katılan hükümlülerin yaptığı pastalar Fethiye Denetimli Serbestlik temsilcisi Dilek Bilgin koordinasyonunda FTSO yöneticilerine ve personeline ikram edildi.

Bir Meslek Bir Umut Projesi, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlülerin, düzenlenen kurslarla meslek edinmelerini ve firmaların talepleri doğrultusunda istihdam edilmelerini öngörüyor. Projeyle kurs bitiminde hükümlülerin vasıflı eleman olarak işe yerleştirilmesi hedefleniyor.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007