7 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ BABADAĞ’DA BULUŞTU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
7 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ BABADAĞ’DA BULUŞTU
853 Kişi tarafından okundu 16/10/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) 7 Nolu Yiyecek-İçecek Hizmetleri Meslek Grubu üyeleri, birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak üzere 16 Ekim Çarşamba günü Babadağ 1700 Zirve Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Kahvaltılı buluşmaya FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Dim, Fatih Tufan, Şevket Süreyya Gürol, Halil İbrahim Öztürk, Emre Başaran, FTSO 7 Nolu Yiyecek-İçecek Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Selim Günday, Komite Başkan Yardımcısı Nuri Birol, komite üyeleri Aydın Ertemli, İzzet Başekim, Talip Zeybek, Selamettin Yılmaz ile meslek grubu üyeleri katıldı.

Yoğun katılımla samimi bir ortamda geçen Babadağ 1700 rakımda gerçekleştirilen kahvaltıda meslek grubu üyeleri sektörün sorunlarını birlikte değerlendirme imkanı buldu. Kahvaltılı buluşmada üyesi olduğu meslek grubu üyelerine hitap eden FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Bölgesel toplantılarımızın yanı sıra meslek grubu üyelerimiz arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak üzere düzenlediğimiz kahvaltılı buluşlarımız oldukça verimli oldu. Bugün 12’incisini gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı buluşmalarda siz üyelerimizle bir araya gelerek beklentilerinizi ve önerilerinizi alıyoruz. Üyelerimizden gelen görüş ve öneriler bizim için çok önemli. Çalışmalarımızda bize yol gösteriyor.” diye konuştu.

Osman Çıralı daha sonra katılımcılara FTSO’nun hizmetleri ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Oda üyelerinin ticari faaliyetlerinde karşılaştıkları sorunları, çözüm önerileriyle birlikte ilgili makamlara taşıdıklarını vurgulayan Çıralı, diğer taraftan da bölgenin yöresel değerlerine sahip çıkarak markalaşması ve tanıtılması için faaliyet gösterdiklerini anlattı. Çıralı, “Bu kapsamda bölgemize ait Seydiler Kilimi ve Fethiye Tahini ve Kaya İnciri’nin coğrafi işaret tescili için çalışmalarımız sürüyor. Bölgemize özgü yemekleri de gelecek nesillere taşımak amacıyla Mavi Şef Fethiye Aşçılar Derneği bir kitap çalışması yapıyor. Bu konuda bizlerden öneri ve bilgi istiyor. Sizlerin aklına gelen yöresel bir lezzetimiz varsa bu çalışmaya destek verebilirsiniz.” dedi.

FTSO Başkanı Osman Çıralı’nın konuşmasının ardından 7 Nolu Yiyecek-İçecek Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Selim Günday, Komite Başkan Yardımcısı Nuri Birol, komite üyeleri Aydın Ertemli, İzzet Başekim, Talip Zeybek, Selamettin Yılmaz meslek grubu üyelerine kendilerini tanıtarak, görüşlerini paylaştı. Kahvaltılı buluşma meslek grubu üyelerinin Ölüdeniz manzaralı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007