FETHİYE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN FTSO’ YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN FTSO’ YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
568 Kişi tarafından okundu 04/11/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, 5 Ekim 2019 Cumartesi günü Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda ve Fethiye Sporfest kapsamında düzenlenen FTSO Uluslararası Açık Su Turnuvası yarışlarına katkılarından dolayı FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaret 4 Kasım 2019 tarihinde Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı Odasında gerçekleşti. Ziyarette bulunan Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit “ Bu sene ilkini düzenlediğimiz Uluslararası Fethiye Spor Festivali’nin yapılması adına göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve vermiş olduğunuz katkılar için size ve sizin nezdinizde tüm Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası camiasına teşekkür ederiz “ dedi.

Ziyaret sırasında konuşan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ise “ Bu tarz organizasyonlar bölgemizin etkin bir şekilde tanıtımında çok büyük rol oynayan ve gözlerin sürekli Fethiye’mize dönük olmasını sağlayan dinamiklerdir. Festival boyunca 6 branşta 1500 sporcunun katıldığı, yurtiçi ve yurtdışı görsel ve basılı mecralarda bölgemizin görüntüleri ile birlikte aktarıldığı böylesi bir organizasyonda payımız olduğu için Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde mutluluk duyuyoruz” dedi. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı sözlerini “ Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak kendimize vizyon olarak belirlediğimiz ‘Bölgenin tanıtımına ve sosyo-ekonomik gelişimine önderlik etmek’  sözünü yerine getirmeye devam edeceğiz” diyerek tamamladı.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007