FETHİYE DIŞ TİCARETLE BÜYÜYOR PROJESİ KAPSAMINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLDİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FETHİYE DIŞ TİCARETLE BÜYÜYOR PROJESİ KAPSAMINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLDİ
722 Kişi tarafından okundu 15/11/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), Güney Ege Kalkınma Ajansı’ndan (GEKA) hibe alan “Fethiye Dış Ticaret ile Büyüyor” projesi kapsamında, 4-15 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşen yoğun programla firmalara ücretsiz danışmanlık hizmeti sağladı.

FTSO, GEKA 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan “Fethiye Dış Ticaret ile Büyüyor” projesi protokolü gereğince, Fethiye ve Seydikemer’deki üyeleri başta olmak üzere bölge genelinde ihracat yapmaya hazırlanan/ihracat potansiyeli olan ve halihazırda ihracat yapan firmalara ücretsiz eğitim ve danışmanlık verdi. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Likya Salonu’nda 4 Kasım 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilen eğitimde dış ticaret yapan firmalara kapasite artırımı ve yeni pazarlara ulaşma, ihracat yapma potansiyeli olan firmalara ise ihracat yol haritası çizme konularında ücretsiz eğitim verildi. Dış Ticaret Uzmanı Petek Üzülmez tarafından verilen eğitimde, katılımcılara “Dış Ticaret nedir?” başlığı altında ihracatçı/ithalatçı olma şartları, ihracat döngüsü, ihracatta pazarlama karması ve altyapı hazırlığı, potansiyel ve hedef pazarlara ulaşım, başarıya götüren satış teknikleri ve müşteri memnuniyeti konularında detaylı bilgi aktarıldı.

FTSO, eğitimin ardından 9 günlük süre boyunca dış ticaret danışmanı eşliğinde,  firmalara birebir ücretsiz danışmanlık desteği sağladı. Firmaların kendi işyerlerinde veya FTSO hizmet binasında 5 Kasım ile 14 Kasım tarihleri arasında 9 günlük süre içerisinde gerçekleştirilen, firma bazlı danışmanlık faaliyetleri çerçevesinde işletmeler bazında ihtiyaçların belirlenmesi ile ihracat süreçlerindeki eksiklikleri gidermeye yönelik danışmanlık hizmeti verildi.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007