12 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
12 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
755 Kişi tarafından okundu 21/11/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 12 Nolu akaryakıt, otomotiv ve ulaştırma meslek grubu üyeleri, Barbun Restorant’da düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başaran, Meclis Üyesi Selamettin Yılmaz, 12 Nolu Akaryakıt, Otomotiv ve Ulaştırma Meslek Komitesi Başkanı Turgay Şahin, Komite Üyeleri Muzaffer Bilgiç, Hüseyin Uçar, Efrayim Akçabel ile meslek grubu üyeleri katıldı.

Yoğun katılımın olduğu kahvaltılı buluşmada meslek grubu üyeleri sektörün sorunlarını değerlendirme imkanı buldu. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, kahvaltıya katılan meslek grubu üyeleri ile birebir ilgilendi. Çıralı organizasyonda konuşmada şunları söyledi:

“Bu buluşma ile meslek gruplarımızla gerçekleştirdiğimiz kahvaltı buluşmaları tamamlıyoruz. Komitelerimizi temsil ettikleri üyelerimizle tanıştırmak, meslek grubu üyelerinin kaynaşması amacıyla düzenlediğimiz bu buluşmalar çok verimli geçti. Siz meslek grubu üyelerimizle bir araya gelerek sektörlerinize yönelik sorunları ve çözüm önerilerinizi alıyoruz. Üyelerimizden gelen görüş ve öneriler hizmetlerimizde ve faaliyetlerimizde bize yön veriyor. Odamız her zaman söylediğimiz gibi icra değil rica makamı. Odamızı aşan sorunları çözüm için gerekli mercilere taşıyoruz.”

FTSO’nun çalışmaları ve faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi aktaran Çıralı, “12 Nolu meslek grubu içinde yer alan deniz taşımacılığı yapan üyelerimizi yeni bir meslek komitesi çatısı altında buluşturacağız.” dedi. 

Başkan Çıralı konuşmasının ardından söz alan 12 Nolu Akaryakıt, Otomotiv ve Ulaştırma Meslek Komitesi Başkanı Turgay Şahin, Komite Üyeleri Muzaffer Bilgiç, Hüseyin Uçar, Efrayim Akçabel meslek grubu üyelerine kendilerini tanıttı ve görüşlerini paylaştı.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007