AVRUPA KOBİ HAFTASI
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
AVRUPA KOBİ HAFTASI
297 Kişi tarafından okundu 26/11/2019
 
 
 Açıklama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı’ndan Odamıza iletilen yazıda, Avrupa Birliği(AB)’nin, KOBİ’lerin ve girişimciliğin desteklenmesi ve gençlere girişimciliğin özendirilmesi için; AB’nin, ulusal otoritelerin ve diğer ilgili kuruluşların faaliyetlerini bir marka altında yaygınlaştırmak amacıyla, 2019 yılından beri Avrupa KOBİ Haftası yaklaşımını sürdürdüğü bildirilmiştir.

Yazıda devamla, KOSGEB’in ulusal kamu koordinasyonunu yürüttüğü Avrupa KOBİ Haftasında Türkiye, 2009 yılından itibaren diğer 37 katılımcı ülke ile birlikte yer aldığı bildirilmiştir. Bu çerçevede, 2011 yılından itibaren açıklanan istatistiklere göre yapılan etkinlik sayısı açısından ülkemiz birinci sırada yer almaktadır. Ülkemizdeki kurum ve kuruluşlar, etkinlikleri vasıtasıyla bu sürece yoğun ve değerli katkılar vermektedirler.

Avrupa KOBİ Haftası bu yıl 23-29 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda önceki yıllarda olduğu gibi yıl boyu ülkemizde KOBİ’ler ile ilgili gerçekleştirilen etkinliklerin Avrupa KOBİ Haftası Portalı’nda kaydedildiği ve 23-29 Kasım 2019 döneminde etkinliklerin sürdürülmesinin önem arz ettiği belirtilmiştir.

Tüm bu konuların ve yenilikçi yaklaşımların dikkate alınarak Avrupa KOBİ Haftası çalışmalarının yürütülmesi için 2019 yılı içerisindeki KOBİ’lere yönelik faaliyetler Avrupa KOBİ Haftası Portalı’nda incelenebilir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Detaylı Bilgi:

Avrupa KOBİ Haftası: https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/2651/avrupa-kobi-haftasi

Avrupa Kobi Haftası Portalı: https://ec.europa.eu/growth/tools-databases/sme-week/index.cfm?fuseaction=sme.searchForm&lng=en

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007