MARKALAŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
MARKALAŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ
573 Kişi tarafından okundu 21/12/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye’de markalaşmak isteyen, markalaşma sürecini yönetmek ve marka yönetiminde yeni bir yaklaşım oluşturmak isteyen firmalar Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği markalaşma eğitiminde buluştu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin iş hayatını desteklemek ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitimlerine markalaşma eğitimi ile devam edildi. FTSO hizmet binası Likya salonunda 21 Aralık Cumartesi günü düzenlenen, Türk Loydu’ndan eğitmen Haluk Ali Güneş tarafından verilen eğitim etkin katılımla gerçekleştirildi. Farklı sektörlerden çok sayıda firma temsilcinin FTSO üyesi çalışanlarının ve FTSO personelinin de katıldığı eğitimde marka kavramı her yönüyle ele alınarak, işletmelere ürün ya da hizmetlerin en iyi şekilde anlatacak ve rekabetçi piyasada üstünlüğü sağlayacak markalaşma olgusu anlatıldı. Eğitmen Haluk Ali Güneş, katılımcılara “Marka nedir?”, “Markanın temel fonksiyonları, “Marka Yönetimi”, “Marka Yönetiminin işletmeler açısından önemi”, “marka konumlandırma” “başarılı markalaşma süre” konularını örneklerle anlattı.

Gün boyu süren eğitimde ürün ya da hizmetlerin üretiminden, pazarlama ve iletişim süreçlerine kadar uzanan her aşamasında stratejik düşünme biçimleri ve duyarlılıklarının geliştirilmesini gerektiren markalaşma süreçlerinin işletmelere uyarlanabilir taktikleri de verildi. Eğitimde, süreçlere ilişkin katılımcıların soruları da yanıt buldu.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007