FTSO’DA 5 YILDIZLI HİZMETE DEVAM
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO’DA 5 YILDIZLI HİZMETE DEVAM
796 Kişi tarafından okundu 24/12/2019
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında Türk Loydu Denetçisi Berker Telek tarafından 23-24 Aralık 2019 tarihlerinde denetlendi. Denetimden başarıyla geçen FTSO’nun 5 yıldızlı hizmet vermeye devam ettiği tescillendi.

FTSO’nun akreditasyon sistemi kapsamındaki denetim çalışmaları 23 Aralık pazartesi sabahı yapılan açılış toplantısıyla başladı. Açılış toplantısına FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kemal Hıra, Mete Ay, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ramazan Dim, Halil İbrahim Öztürk, Meclis Üyesi Aydın Ertemli, Genel Sekreter Ezgi Kullukçu, Akreditasyon Sorumlusu Aysun Şanlısoy ve FTSO personeli katıldı. Açılış toplantısında Türk Loydu Deneticisi Berker Telek akreditasyon sistemi ve yeni puanlama sistemi hakkında bilgi verdi. Akreditasyon sisteminin Oda ve borsaların kendilerini geliştirerek daha iyi hizmet vermesine ve iyi uygulamalarını sürekli hale getirmesine yardımcı olduğunu kaydeden Berker Telek, daha önceki yıllarda 13 madde olan denetim sisteminin 103 maddeye çıktığına ve 1 günlük denetimlerin de 2 güne çıktığına dikkat çekti. Akreditasyon denetiminin aslında değerlendirme çalışması olduğunu kaydeden, Berker Telek FTSO’nun TOBB bünyesinde EFQM mükemmellik modeline ve akreditasyon sistemine geçen ilk odalardan biri olduğunu hatırlattı.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı da FTSO’nun üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için Oda personeli ile birlikte akreditasyon sistemi kapsamında çalıştığını vurgulayarak, iki günlük denetim çalışmalarının verimli geçmesini diledi. Açılış toplantısının ardından denetim çalışmalarına geçildi.

FTSO Yönetimi ve personelinin uyumlu çalışmasının göstergesi 

İki gün süren değerlendirme çalışmalarını ardından denetim, 24 Aralık Salı günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen kapanış toplantısı ile sona erdi. Kapanış toplantısına FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Erdem, Ramazan Dim, Halil İbrahim Öztürk, Şevket Süreyya Gürol, Emre Başaran, Genel Sekreter Ezgi Kullukçu, Akreditasyon Sorumlusu Aysun Şanlısoy ile FTSO personeli katıldı.

Denetçi Berker Telek kapanış toplantısında, denetim sürecinde 103 maddelik yeni puanlama sistemiyle FTSO’nun son üç yılda gerçekleştirdiği faaliyetleri ve çalışmaları kanıtlarıyla incelendiğini söyledi. Denetim sırasında FTSO’nun çalışmalarını her alanda iyileştirdiğinin ve geliştirdiğinin ortaya çıktığını belirten Telek, “Bu Yönetim ile personelin uyumlu çalışmasının sonucu. Özellikle Yönetim Kurulu’nun desteği çok önemli. Bu başarı topyekün hareket etmeyi gerektirir.” dedi. Telek, Oda yönetimine ve çalışanlarına iki gün boyunca gösterdiği konukseverlik için teşekkür etti, başarılarının devamını diledi.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı da kapanış toplantısında yaptığı konuşmada, harcadığı yoğun mesaiden dolayı Denetçi Berker Telek’e teşekkür ederek, “Denetim çalışmalarından çıkan sonuçları da dikkate alarak, daha iyiyi hedefleyerek yolumuza devam edeceğiz. Bu bir ekip çalışması. 3 yılda bir tekrarlanan denetim sonucu bizim için önemli; emeği geçen tüm personelimize, Meclis, Yönetim Kurulu ve Meslek Komitesi üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Gerek yönetim olarak gerekse personelimizle gelişmeye açık, genç ve dinamik bir ekibiz. Stratejik hedeflerimiz kapsamında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Yönetim Kurulu olarak elimizden geleni yapacağız.“ diye konuştu.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007