FTSO’DAN FGD`YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO’DAN FGD`YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
810 Kişi tarafından okundu 22/01/2020
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Fethiye Gazeteciler Derneği’nin (FGD) yeni yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.  

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcıları Kemal Hıra ve Mete Ay ile Yönetim Kurul Üyesi Fatih Tufan, Fethiye Gazeteciler Derneği’nin 18 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen genel kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Batı Akdeniz Gazetesi imtiyaz sahibi Osman Baykuş’u makamında ziyaret etti. Fethiye Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Işık Taban ve Sevinç Bölük’ün de hazır bulunduğu 22 Kasım Çarşamba günü yapılan ziyarette FTSO Yönetimi, Osman Baykuş ve FGD yönetimini tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, yerel gazetelerin sorunları ve yapılması gerekenler ele alındı. FGD Başkanı Osman Baykuş, yönetim olarak Fethiye’de görev yapan gazetecilerin birlik ve beraberlik içinde görev yapması için çalışacaklarını söyledi. Baykuş, FGD yönetimi olarak yerel medyada farkındalığın arttırılması için eğitime önem vereceklerini ifade etti. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı da FGD’nin düzenleyeceği eğitim seminerlerine Oda olarak gerekli katkıyı yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Ziyarette medya çalışanları için düzenlenecek eğitim seminerlerinin FTSO Hizmet binası salonlarında yapılması ve eğitimler için gerekli desteğin verilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Ziyarette FTSO’nun yürüttüğü coğrafi işaretli ürün çalışmaları hakkında da bilgi veren FTSO Başkanı Osman Çıralı, coğrafi işaret çalışmaları devam eden Kaya inciri, Seydiler Kilimi ve Fethiye tahininin tanıtım konusunda basının da desteğini istedi.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007