FTSO ÜYELERİNİN SORUNLARI ANKARA`NIN GÜNDEMİNDE
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
FTSO ÜYELERİNİN SORUNLARI ANKARA`NIN GÜNDEMİNDE
545 Kişi tarafından okundu 14/04/2020
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Türkiye Odalar ve Borsalar  Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında video konferans yoluyla gerçekleştirilen TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey toplantısına katıldı.

TOBB TSO Konsey üyelerinin katılımıyla 13 Nisan Pazartesi günü düzenlenen toplantıda söz alan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Covid-19 virüsü salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle zor durumda kalan FTSO üyelerinin acil çözüm bekleyen sorunlarını ve beklentilerini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na iletti.
Turizm sektörü başta olmak üzere Fethiye ve Seydikemer'deki tüm sektörlerin salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında zor durumda olduğunu kaydeden Çıralı, özellikle turizm sektörüne yönelik Turizm Destek Paketi, İş'e Devam Desteği kapsamında yaşanan başvuru sorunlarının yanı sıra FTSO'nun katkıda bulunduğu nefes kredisinin ivedilikle uygulanması yönündeki beklentileri Konsey üyeleri ve Hisarcıklıoğlu ile paylaştı.

Osman Çıralı'nın aktardığı sorunları ve beklentileri not alan Hisarcıklıoğlu, üyelerin tüm sorunlarının çözümü için ilgili Bakanlarla sürekli  temas halinde olduklarını ve düzenlemeleri yakından takip ettiklerini söyledi. Hisarcıklıoğlu, nefes kredisi ile ilgili bankalarla görüşmelerde son aşamaya gelindiğini önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacağını ifade etti.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007