MAKRİ DERGİSİ MARKA OLDU
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
MAKRİ DERGİSİ MARKA OLDU
216 Kişi tarafından okundu 25/09/2020
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) yayın organı Makri Dergisi tescilli marka oldu. FTSO tarafından Makri Dergisi için Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılan ‘Marka Tescili’ başvurusu kabul edildi.

Makri Dergisi için FTSO'nun yaptığı marka tescili başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından değerlendirildi. Başvurunun uygun bulunmasıyla ‘Makri’ ismi, marka sahibi Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası adına 10 yıl süreyle tescillendi. Marka Tescil Belgesi, FTSO adına başvuruyu yapan ve takip eden Pozitif Patent ve Danışmanlık Şirketi sahibi Kağan Ateş tarafından 25 Eylül 2020 tarihinde FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’ya teslim edildi. 

Fethiye ve Seydikemer ticari ve sosyal hayatının kayıt altına alan Makri Dergisi’nin bilimsel ve zengin içerikle yayın hayatına devam edebilmesi için çalıştıklarını kaydeden Yönetim Kurulu Başkanı Çıralı, dergiyi tescilli bir marka haline getirmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti. Makri Dergisi’nin 3 aylık periyotlarla, yılda 4 kez bölge kamuoyu ve FTSO üyeleriyle buluştuğunu hatırlatan Başkan Çıralı, “Fethiye ve Seydikemer ticari hayatındaki gelişmelerden üyelerimizi haberdar etmek adına büyük önem verdiğimiz dergimizi, bugüne kadar eksiksiz çıkardık. Pandemi süreci ve gelişen teknoloji ile birlikte dergimizi dijital platforma aktarmak için de çalışmalara hız verdik. Önümüzdeki sayı ile birlikte dergimiz dijital olarak üyelerimize ulaşacak ve çağı yakalamak adına önemli bir atılımı daha gerçekleştirmiş olacak. Şahsım ve yönetimimizden çok üyelerimize ait olan Makri Dergisi’nin Marka Tescil Belgesi’ni almaktan da büyük mutluluk duyduk. Bu belgeyle ‘Makri’ adı Odamız adına kayıtlı, bölgemizin tescilli bir markası haline geldi.” diye konuştu.

Başkan Çıralı, marka tescil belgesinin alımına yaptığı katkılardan dolayı Pozitif Patent ve Danışmanlık Şirketi sahibi Kağan Ateş’e de teşekkür etti.

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007